خانه / درباره ما

درباره ما

طی سال ها تحصیل در رشته های مدیریتی و فنی و همچنین فعالیت در صنایع و کسب و کارهای متفاوت،با افراد زیادی مواجه شدیم که در مدیریت و ساخت کسب و کار دچار مشکل هستند.برخی از این افراد حتی به موفقیت های مالی نیز رسیده اند ولی فعالیت سنتی و بدون پشتوانه علمی آن ها باعث وجود بحران دایمی در کسب و کارهایشان شده است.

برخی افراد در کسب و کار حتی ابتدایی ترین مهارت های فردی و مدیریتی که لازمه صاحبان کسب و کار هستند را در اختیار ندارند.

علاوه براین با افراد بسیاری که علاقه مند به شروع کسب و کار شخصی اشان هستند،مواجه شدیم که متاسفانه به دلیل کمبود آموزش ها و مشاوره های لازم در این زمینه،شروع کسب و کار شخصی را رها می کنند.

تمامی این مسایل ما را بر آن داشت تا گام در آموزش اصول ساخت و گسترش کسب و کار و همچنین بهبود فردی بگذاریم و تجربیات خود را در این زمینه در اختیار افراد علاقه مند قرار دهیم.

در سایت مهدی کاردان تلاش کردیم با در نظر گرفتن مشکلات موجود در آموزش،راه حل های عملی و بومی سازی شده را در فرمت های متنوع در اختیار عزیزان علاقه مند قرار بدهیم.

آموزش های سایت مهدی کاردان با فرمت های مختلف و به صورت مقالات رایگان،محصولات و دوره های مختلف،کارگاه ها، سمینارها و وبینارها،مشاوره های اختصاصی و … در اختیار علاقه مندان قرار میگیرد.

در صورت وجود هرگونه پیشنهاد،انتقاد و سوال لطفا با ما تماس بگیرید.

 

مدیر و مالک سایت : مهدی کاردان